Film Production Workshop

Šiandien turėjau pirmą egzaminą žodžiu, iš Film Production Workshop. Tai irgi dalykas nelabai susijęs su mano studijom, bet buvo vienas įdomiausių. 5 ECTS vertės dirbtuvės per kurias turėjom susukti maždaug trijų minučių filmuką:

O viskas prasidėjo nuo to, kad Kwan papasakojo apie šį workshopą jau įpusėjus semestrui, kadangi aš jau labai tuo susidomėjau – susiradau vieną dirbtuvių vadovų Jens Peter Hovelsoe. Jis savas toks, leido prisijungti prie dirbtuvių, kadangi praleidau aš tik kelias paskaitas, o filmas dar nepradėtas kurti. Taip pat labai apsidžiaugė, kad aš iš Lietuvos, mat jis ten buvęs daug kartų ir sako, kad jam ten labai patinka, ypač Vilniuje…

Na, bet apie filmą. Tiesą sakant sudalyvavau vos vienoj paskaitoj kur pagrindinis egzaminuotojas Jørgen Riber Christensen pasakojo tema „From idea to script“. Štai čia tos paskaitos užrašai.

Taip pat šia tema pasiruošiau ir egzaminui. Kalbėjau apie kiekvieną šį žingsnį, ką apie jį manau, kaip pasikeitė mano nuomonė kai daugiau apie tai sužinojau, kas mano manymu svarbiausia. Na ir vietoj 5 minučių užtrukau 12-15, bet kelis kartus pertraukė mane paklausinėti per egzaminą… Na, ir po to dar klausinėjo, bet iš tiesų nieko sudėtingo. Egzaminas truko iš viso apie 25 minutes. Įvertino mane 7 (daniškoj sistemoj), bet sakė, kad dėl filmo… per prastas aukštesniam balui, bet tai normalu, visi kurie dalyvavo filmo kūrime, darė tai pirmą kartą. Bent jau su tokia technika ir tokio „ilgumo“ filmą. Redagavom filmą Avid media composer programa, dvi dienas ištisai, po trijų dienų filmavimo.

Na, kad ir ne su visais gerai sutariau, bet vis tiek dėkoju visiems su kuriais kurpėm filmą:

Čia išsisaugojau medžiagą iš interneto, gal kada prireiks, ką gali žinoti…
 


 

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.