NatCo '09

AIESEC National Conference 2009 - didžiausias įvykis organizacijoje, kuriam labai rimtai ruošiamasi. Tiesą sakant nesitikėjau tokio lygio organizacijos kai sužinojau, kad organizavo antro, trečio kurso studentai, visiems pagarba!
Konferencijoj buvo kelios grupės, kuriom užsiėmimai vyko paraleliai. Aš dalyvavau tik sau skirtame "preparation seminar", kuris skirtas vykstantiems į praktiką.

Įdomu buvo išgirsti užsieniečių pasakojimus, kurie atlieka praktiką Lietuvoje. Daugiausia teko pabendrauti su Jess(?) iš Nigerijos, Amy iš Filipinų ir Laura iš Danijos. Labiausia įstrigo du dalykai.
Lietuvių sveikinimosi įpatumai ir kultūrinis šokas.
Pasirodo į Lietuvą atvažiavusios merginos dažnai būna sutrikusios ir nustebusios kai vaikinai nevienodai sveikinasi su merginomis ir vaikinais. Konkrečiau, vaikinams paspaudžia ranką, o su merginomis šiaip 'labas labas'. Iš tikrūjų keista, tiesa?
O kultūrinis šokas pasirodo gali trukti metus laiko. Sunkiai įtikima, bet iš tiesų gali taip ir būti, gal išvažiavus į praktiką teks tai patirti. Kol kas manau teko tik šiek tiek antroje kultūrinio šoko fazėje pabūti :) (daugiau apie kultūrinį šoką čia (anglų k.)).

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.