Radau praktiką Pekine

Praktikos vietą susiradau gana greitai ir paprastai. Lyginant su dauguma ieškančių praktikos per AIESEC. Paieškai ir viskam suderinti užtrukau apie 2 mėn. Kai tuo tarpu, sako, jog vidutiniškai tai trunka apie 3 mėn. taip pat, siunčiau gana mažai laiškų. Siųsdavau tik ten kur labai patikdavo, o sako, kad dauguma siunčia begales laiškų į labai daug vietų. Bet kokiu atveju man pavyko ir taip :)

Jau seniau buvau nusižiūrėjęs tą praktikos vietą, bet iš karto ten nerašiau, nes norėjau pamėginti petekti į kiek kitokią aplinką - ne taip labai tarp kompų. Atrodo nepavyko :)
Firma, kurioje dirbsiu vadinasi Sterno - tai rusų firma, kurios pagrindinė būstinė Maskvoje. O aš dirbsiu Pekino ofise.

Trumpai kaip viskas vyko:
Susiradau tą praktikos pasiūlymą. Nusiunčiau AIESEC kuratoriui (TN manager), motyvacinį laišką, CV ir savo anketą (EP form).
Sulaukiu atsakymo, kad viskas ok ir mano duomenis perduos firmai. Ir po kiek laiko sulaukiu atsakymo, kad esu kaip ir tinkamas, tik dar duos testinę užduotį. Paprastai to nebūna, bet šita praktika yra techninio tipo (TT), todėl čia paprasta užduotim galima nustatyti gan daug, ką žmogus sugeba. Taigi, gaunu užduotį su google maps, ją padarau per kelias dienas.
Po to sutariam dėl pokalbio. Trumpai pasikalbam apie užduotį, būsimą darbą ir šiaip apie orą ir jau esu priimtas. Belieka formalumai.
Nusiunčiu AN, tokį patį man atsiunčia kompanija.
Toliau belieka tvarkytis vizos dokumentus, bet apie tai vėliau.

Apie darbą kol kas pasakyti ką nors sudėtinga - juk dar nepradėjau. Bet iš aprašymo turėtų būti gerai. Ten dirbama su įvairiausiom internetinėm technologijom (web development). Pagrindinis minusas, dėl kurio, nerašiau į šią vietą iš karto kai ją radau - darbas pilna darbo diena (40h/sav). Tai reiškia mažai laiko keliauti ir šiaip praleisti svečiam mieste. Po interviu sužinojau tiksliau, kad aš, kaip ir visi dirbantys Pekino ofise, daugiausia dirbsiu su google api'ais (gmaps, etc).
 

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.